Акції

Акція на оригінальні запасні частини

Знижки до 20% на оригінальні запасні частини ŠKODA. З 16 вересня до 31 грудня 2019 року діють знижки до 20% на оригінальні запасні частини ŠKODA. Запрошуємо всіх власників автомобілів ŠKODA скористатися нагодою подбати про свій автомобіль з вигідними сезонними знижками. Знижки можна отримати на такі групи оригінальних запчастин ŠKODA: Оригінальна олива Масляні фільтри Ремонтний комплект ГРМ Паливні фільтри Повітряні фільтри салону Повітряні фільтри двигуна Свічки запалювання, свічки розжарювання Щітки склоочисника Диски гальм серії ŠKODA Economy Колодки гальм ŠKODA Economy Батарея акумуляторна ŠKODA Economy Амортизатор ŠKODA Economy Свічки запалювання ŠKODA Economy Повітряний фільтр салону ŠKODA Economy Щітки склоочищувача к-т ŠKODA Economy Чекаємо на вас! 0442077708 Автоцентр Прага Авто на Кільцевій

Сервісна пропозиція. Вересень.

Ходова. Діагностика ходової з подальшим ремонтом – 1 грн, на роботи з заміни рульових тяг, шарових опор, сайлентблоків - знижка 10% Додаткове обладнання. Бризковики, захист днища – 15% знижка на запчастини. Подарунки. В результаті ремонту від 10 тис грн (ремонт, витратні матеріали, запчастини) – оригінальні щітки-склоочисники – в подарунок. Пропозиція дійсна з 1 до 30 вересня для фіз осіб. Відділ сервісу «Прага Авто на Кільцевій»: тел. 044207 77 01 praga-auto.com.ua

Акція кондиціонер

Комплекс з діагностики та дозаправки кондиціонеру Перевірка на наявність фреону Ваккуумізація Дозаправлення (рекомендовано раз на рік) 817 грн.

АКЦІЯ "СПЛАНУЙ СВОЮ ПОДОРОЖ"

Запрошуємо всіх власників автомобілів ŠKODA скористатися нагодою подбати про свій автомобіль з вигідними сезонними знижками. Знижки можна отримати на такі групи оригінальних запчастин ŠKODA:

Повна діагностика авто 999 грн

Перевірка всіх освітлювальних приладів включаючи фари, освітлення всередині салону, обігрів заднього скла, функції дошки приладів. Перевірка стану гумок двірників. Перевірка стану зчеплення. Діагностика ходової та опитування пам’яті несправностей. Перевірка стану шин та тиску в шинах. Перевірка рівня та стану моторного масла, охолоджуючої рідини та гальмівної рідини, гідро підсилювача керма. Перевірка стану акумулятора. Перевірка на пошкодження моторного відсіку. Перевірка стану приводних ременів. Перевірка стану вихлопної системи. Перевірка стану гальмівної системи. Перевірка антикорозійного захисту. Перевірка виконання відзивних акцій. Замір компресії двигуна(бензин). Перевірка на стенді МАХА.