Акції

Пропозиція сервісу на літо

Бактеріальна чистка кондиціонера 490 грн (плюс витратні матеріали) Заміна фільтру салону та повітряного фільтру – 1 грн, знижка на фільтри 20% Чистка форсунок – 1299 грн (навісне обладнання, вкл витратні матеріали). Пропозиції діють в липні-серпні 2020. Запис на сервіс за тел 0442077701, 0503874787 Автоцентр Прага Авто на Кільцевій Вул. Велика Кільцева, 4

Знижка на SKODA KODIAQ та SKODA KAROQ

з 18 травня до 31 липня знижка на всі модифікації – як в наявності, так і для замовлення в виробництво, 42500 грн. Так, дволітровий бензиновий KODIAQ стартує від 777 тис грн, та дизельний на механіці від 777 тис грн, з автоматичною коробкою – від 830 тис грн.

Сезонна акція

ПОВНА ПЕРЕВІРКА Діагностика ходової частини - 1 грн. Діагностика електрообладнання - 1 грн. СИСТЕМА КОНДИЦІОНУВАННЯ Комплекс з діагностики та дозаправки кондиціонеру + дезінфекція 1150 грн.

Повна діагностика авто 1299 грн

Перевірка всіх освітлювальних приладів включаючи фари, освітлення всередині салону, обігрів заднього скла, функції дошки приладів. Перевірка стану гумок двірників. Перевірка стану зчеплення. Діагностика ходової та опитування пам’яті несправностей. Перевірка стану шин та тиску в шинах. Перевірка рівня та стану моторного масла, охолоджуючої рідини та гальмівної рідини, гідро підсилювача керма. Перевірка стану акумулятора. Перевірка на пошкодження моторного відсіку. Перевірка стану приводних ременів. Перевірка стану вихлопної системи. Перевірка стану гальмівної системи. Перевірка антикорозійного захисту. Перевірка виконання відзивних акцій. Замір компресії двигуна(бензин). Перевірка на стенді МАХА.