Акції

АКЦІЯ ЛІТА

1. Для приємних подорожей в авто: Заміна фільтра салону та/чи повітряного фільтру 1 грн. 2. Реанімація після від поганого палива на трасі під час подорожей: Прочистка інжектору 750 грн та заміна паливного фільтру 1 грн. 3. Літо – час красуватися наповну: Полірування кузова автомобіля – 4250 грн. При фарбуванні 1 елементу кузова – полірування двох елементів – в подарунок. 4. Комплекс з діагностики та дозаправки кондиціонеру – 817 грн. (Перевірка на наявність фреону, ваккуумізація, дозаправлення) Додатково сплачуються витрати за необхідну кількість фреону та витратні матеріали. 5. Дезінфекція кондиціонеру (очистка від бактерій) – 490 грн.

Акція кондиціонер

Комплекс з діагностики та дозаправки кондиціонеру Перевірка на наявність фреону Ваккуумізація Дозаправлення (рекомендовано раз на рік) 817 грн.

АКЦІЯ "СПЛАНУЙ СВОЮ ПОДОРОЖ"

Запрошуємо всіх власників автомобілів ŠKODA скористатися нагодою подбати про свій автомобіль з вигідними сезонними знижками. Знижки можна отримати на такі групи оригінальних запчастин ŠKODA:

Повна діагностика авто 999 грн

Перевірка всіх освітлювальних приладів включаючи фари, освітлення всередині салону, обігрів заднього скла, функції дошки приладів. Перевірка стану гумок двірників. Перевірка стану зчеплення. Діагностика ходової та опитування пам’яті несправностей. Перевірка стану шин та тиску в шинах. Перевірка рівня та стану моторного масла, охолоджуючої рідини та гальмівної рідини, гідро підсилювача керма. Перевірка стану акумулятора. Перевірка на пошкодження моторного відсіку. Перевірка стану приводних ременів. Перевірка стану вихлопної системи. Перевірка стану гальмівної системи. Перевірка антикорозійного захисту. Перевірка виконання відзивних акцій. Замір компресії двигуна(бензин). Перевірка на стенді МАХА.