Про компанію

Дилерський центр «Автоцентр Прага Авто на Кільцевій» надає повний спектр послуг:

продаж офіційних моделей Skoda, сервісне обслуговування з кузовним ремонтом, продаж і установку запчастин, аксесуарів і додаткового устаткування.

Затишний і просторий салон Прага Авто, в якому зручно розташувався модельний ряд Skoda, гостинно відкриває свої двері відвідувачам з 09:00 до 19:00 в будні дні та з 9:00 до 16:00 у вихідні.

Незалежно від погоди на вулиці, гостей салону завжди чекають запашна кава, сніданки та обіди, прохолодні напої і смачні солодощі. Wi-Fi дозволить провести час очікування з користю. Для маленьких гостей Прага Авто працює дитячий куточок.

Досвідчені консультанти з продажу завжди раді прийти на допомогу і надати повну інформацію про технічні характеристики, комплектації. Надати порівняльні характеристики різних моделей і модифікацій, а також розказати про умови придбання, наявність автомобілів і спеціальні умови покупки.

Для Клієнтів, які бажають придбати автомобілі в кредит, безпосередньо в салоні можна дізнатися останню інформацію та ознайомитися з умовами кредитування. Яке б питання не привело відвідувачів в салон Прага Авто, співробітники дилерського центру докладуть усіх зусиль, щоб кожен Клієнт залишився задоволений візитом.

Прага Авто надає сервісне обслуговування відповідного рівня, щоб забезпечити Клієнтам максимальне задоволення від володіння автомобілем. В Прага Авто працюють ділянки основного ремонту, кузовного і відновного ремонту, відділ запчастин і аксесуарів.