Страхування

Найкращі умови страхування

Автоцентр «Прага Авто на Кільцевій» пропонує страхування автомобіля в провідних страхових компаніях України по найвигіднішим умовам. Сьогодні ми можемо запропонувати наступні види страхування:

 • Страхування транспортних засобів (КАСКО) та додаткового обладнання до них;
 • Обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів;
 • Добровільне страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів;
 • Страхування цивільної відповідальності власників автотранспортних засобів перед третіми особами за межами України (зелена карта).

КАСКО - повне страхування вашого автомобіля незалежно від обставин справи.

Цивільна відповідальність

Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності здійснюється з метою забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та/або майну потерпілих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди та захисту майнових інтересів страхувальників.

Тарифи встановлюються МТСБУ (Моторно (транспортне) страхове Бюро України) та залежать від:

 • типу транспортного засобу;
 • об'єму двигуна;
 • регіону реєстрації транспортного засобу;
 • терміна дії договору (від 15 днів до 1 року).

В Автоцентрі "Прага Авто на Кільцевій" Ви можете оформити поліс обов'язкової цивільної відповідальності від ARX, ІНГО Україна.

Також є можливість дострахувати ЦВ за підвищити суму виплат до 1 млн грн., придбавши додатковий поліс добровільного страхування ЦВ за 850 грн.

Зелена карта

Поліс обов'язкового страхування цивільної відповідальності автовласників, які виїжджають на своєму авто на територію країн –учасників міжнародної системи "Зелена карта".

Постановою Кабінета Миністрів України №333 от 13.03.2002 р., для автовласників, які виїжджають за територію України, наявність полісів "Зелена карта", є обов'язкова — виїзд без такого поліса забороняється.

Таким чином, "Зелена карта" — це обов'язкова "автоцивілка", яка діє на території інших держав.

Страхова сума (ліміт відповідальності) на этапі оформлення полісу "Зелена карта" не встановлюється. Якщо наступає страховий випадок, страхова сумма встановлюється згідно законодавству тієї країни, на территорії якої відбувся страховий випадок.

По договору "Зелена карта" франшиза та будь які інші обмеження відсутні.

Вартість поліса залежить від:

 • тип транспортного засобу;
 • терміна дії договору (від 15 днів до 1 року);
 • країни відвідування.

У нас завжди є поліси та ми готові виписати вам поліс протягом 10 хвилин.

Наші страхові партнери:

Автоцентр «Прага Авто на Кільцевій» співпрацює тільки з перевіреними, надійними компаніями, як по роздрібним продажам, так і по кредитним, такими як ARX, PZU, ВУСО, ІНГО Україна, УСГ, Універсальна, Арсенал Страхування, Уніка, ТАС.

В залежності від вибраної страхової компанії та умов страхування, нашим клієнтам доступні різноманітні привілеї, які пропонують перераховані вище страхові компанії.

За довідками та детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів зі страхування:

Ксенія Коваленко, credit@praga-auto.com.ua, 0674148256