Кузовний ремонт

Центр відновного ремонту

Ми в "Автоцентрі Прага Авто на Кільцевій" розуміємо, що кузовний та малярний цех - не краще місця для автомобіля, та в деяких ситуаціях звернення до відділу відновного ремонту неминуче.

По-перше це не завжди стосується неприємностей. Встановити спойлер, пофарбувати новий спортивний бампер, оновити колір мотоциклу, доустаткувати авто подвійною вихлопною, вставновити повну шумоізоляцію, рейки на дах - все це ми робимо в кузовному центрі.

Та, звичайно, будь-який ремонт, пов'язаний з дрібними та серйозними неприємностями - це наш профіль.

В кузовному цесі «Автоцентра Прага Авто на Кільцевій» здійснюється кузовний ремонт любої складності всіх марок автомобілів з використанням найкращого обладнання CELETTE; в цеху діє лабораторія підбору кольору. В процесі надання послуг використовують тільки найякісніші витратні матеріали Standox.

В найшій роботі ми використовуємо оригінальні запчастини та дотримуємось технологій виробника автомобілів. Наша задача - безпека вашого автомобіля після кузовного ремонту. Адже, усі властивості автомобіля після правильного ремонту такі самі, як у нового авто - це стосується як міцності, так і цілісності кузова.

Пропонуємо популярну послугу після зими - полірування автомобіля. Вартість послуги 6500 грн. 

 

Для роботи в кузовному центрі задіяні найбільш професіональні, досвідчені майстри, які пройшли навчання по кузовному ремонту та фарбувальним роботам, і мають відповідні сертифікати.

У нас налагоджено роботу зі страховими компаніями, одже усі документи ви оформлюєте на місці у нас в Автоцентрі, та ми вже відправляємо все до страхових.

Тісне співробітництво з найкрупнішими страховими компаніями ARX, PZU, ВУСО, ІНГО Україна, УСГ, Універсальна, Арсенал Страхування, Уніка, Euroins.

"Автоцентр Прага Авто на Кільцевій", вул. В. Кільцева, 4, тел. 0674148230, керівник - Андрій Клименко.