SKODA Service

Технічні спеціалісти SKODA зробили нашу марку найуспішнішою в історії Intercontinental Rally Challenge

Професіоналізм SKODA Service доступний не тільки ралійним професіоналам – вони допомагають таким автомобілям як і ваш чудово почуватися. Всі наші технічні спеціалісти пройшли навчання ŠKODA і знають ваш автомобіль краще, ніж будь хто. І якщо щось потребує заміни, ми використовуємо тільки оригінальні запчастини ŠKODA, які знаходяться у нас на складі, щоб відремонтувати ваш автомобіль в найкоротші терміни. Плюс на всі роботи поширюється гарантія 12 місяців. Записатись на сервіс просто – заповніть  форму  і ми зв’яжемося з вами.

Ми виконуємо повний спектр робіт по обслуговуванню SKODA: від планової діагностики до ремонту основних вузлів автомобіля. Ви можете бути впевненими, що ваш автомобіль буде відремонтовано відповідно високих стандартів і в найкоротші терміни.

  • Гарантійне і післягарантійне обслуговування
  • Оригінальні запчастини
  • Кузовні та малярні роботи
  • Комп’ютерна діагностика всіх систем автомобіля
  • Шиномонтажні та шиноремонтні роботи
  • Тюнинг та шумоізоляція
  • Додаткове обладнання та аксесуари
  • Встановлення ГБО
  • Фарбування обвісу, в т.ч. мотоциклетного

 

Карти планового технічного обслуговування автомобілів SKODA:

 

Звертаємо вашу увагу, що ціни представлені в картах ТО, включають всі витратні матеріали і роботи, які регламентовані виробником при ТО. Ви можете орієнтуватися на суму, представлену в картах ТО і бути впевненими, що вона не буде вищою. В зоні відпочинку клієнтів в «Автоцентрі Прага Авто на Кільцевій» і в сервісному центрі на Оболоні ви можете підключитися до безпровідного Інтернету, скориставшись Wi-Fi з’єднанням. Ми щиро зацікавлені в тому, щоб ваш автомобіль приносив вам тільки задоволення. Тому ми завжди раді допомогти Вам в рішенні усіх питань, пов’язаних з експлуатацією та ремонтом вашого автомобіля. Пропонуємо скористатись SKODA Cheque book для самих вигідних покупок.

Сервісний центр в Автоцентрі "Прага Авто на Кільцевій"

Київська область, Києво-Святошинський район, село Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 4

відділ сервісу: 0503874787, години роботи: Пн-Пт.: з 8.00 до 20.00,  Суб. 8:00-18:00, Нед. 8.00-17.00

 Договір на сервісне обслуговування 2020 

Реквізити