Концерн VW Group скрупульозно слідкує за якістю деталей і автомобілів, які випускаються у всіх країнах, де побудовані заводи чи випускаються запчастини Шкода. Тільки такі оригінальні запчастини використовуються в роботі з автомобілями в сервісних центрах. Використання оригінальних запчастин забезпечує найголовніше – безпеку водія та пасажирів. Головною особливістю оригінальних запчастин SKODA являється те, що саме такі запчастини на SKODA встановлюються при складанні на конвеєрі.

Переваги оригінальних деталей SKODA

 1. Оригінальні деталі SKODA поступають на складальні конвеєри компанії SKODA.
 2. Всі оригінальні деталі Шкода протестовані і сертифіковані заводом-виробником автомобілів Шкода. Компанія SKODA гарантує їх якість та надійність. На оригінальні деталі SKODA при умовах установки на фірмовому сервісному SKODA поширюється гарантія терміном на 24 місяці з дня установки і підтвердження документально. Оригінальні деталі SKODA постачаються тільки через офіційних дилерів SKODA.
 3. Оригінальні деталі SKODA ідеально підходять до вашого автомобіля, виключаючи переробку, підгонку, нещільне прилягання, стуки та інші причини, що викликають роздратування. Купуючи неоригінальні чи бувшого використання запасні частини, ви наражаєте на небезпеку своє життя та життя пасажирів, так як певні деталі (зокрема, деталі рульового керування та гальмівного приводу) в автомобілі прямо впливають на безпеку руху.
 4. Під час придбання оригінальних деталей Шкода в фірмовому сервісному центрі ви завжди отримаєте пораду кваліфікованого спеціаліста.
 5. Весь асортимент оригінальних деталей Шкода (350000 різновидів) регламентуються спеціальним програмним забезпеченням, тому у нас ви зможете оперативно отримати любу необхідну деталь, яка без проблем підійде вашому автомобілю.
 6. Відділ оригінальних деталей та аксесуарів Шкода в мережі сервісних центрів "Прага Авто" володіє значним складом, який включає в себе і оригінальні деталі для автомобілів SKODA, які уже не випускаються.

Також пропонуємо:

 1. Оригінальну автомобільну косметику: по догляду за лакофарбовим покриттям автомобіля, шкіряними деталями салону, пластиковими панелями. Постійно в наявності засоби до очищення скла та рідина для склоочисника, як на літній, так і на зимовий період експлуатації. Завжди можна придбати засоби для очищення литих колісних дисків, резинових деталей, автомобільні шампуні.
 2. Масла для двигуна, гідро підсилювач керма, трансмісійні масла для механічних та автоматичних коробок передач.
 3. Аксессуари – такі як коврики салону, багажного відділення, бризковики, дефлектора, реслінги, багажники, бокси на дах, захист порогів, накладки на пороги, декоративні насадки на глушник, спойлери накладки на пороги, декоративні насадки на глушник , спойлери, тягово-зчіпні пристрої, захист картера, чохли на сидіння, сітки та ящики в багажне відділення, протитуманні фари, компресори для підкачки коліс, та багато іншого.

Переваги оригінальних аксесуарів SKODA:

 • Простота в установці
 • Перевірені SKODAAuto у відповідних Crash і аеродинамічних тестах
 • Надійність і безпека
 • Оригінальність технічного рішення
 • Точна відповідність розмірам автомобіля
 • Гарантійне обслуговування, збереження гарантії на автомобіль
 • Довгий термін служби

 

Уточнити наявність запчастин ви зможете по тел. 0670807 77 00 або ж вказавши назву та код запчастини, яка вас цікавить у  формі пошуку, а також в інтернет-магазині https://shop.praga-auto.com.ua/zapchastini