Про компанію
Про нас Про нас

Про нас

Прага Авто на Кільцевій

Якщо Škoda, то Прага Авто!

 

Дилерський центр «Прага Авто на Кільцевій» надає повний спектр послуг: продаж офіційних моделей Skoda, сервісне обслуговування, кузовний ремонт, продаж і установку запчастин, аксесуарів і додаткового обладнання.

 

Затишний і просторий салон Прага Авто на Кільцевій гостинно відкриває свої двері відвідувачам з 09:00 до 19:00 в будні дні та з 9:00 до 16:00 у вихідні.

 

Незалежно від погоди на вулиці, гостей салону завжди чекають запашна кава, сніданки та обіди, прохолодні напої і смачні солодощі. Wi-Fi дозволить провести час очікування з користю. Для маленьких гостей Прага Авто працює дитячий куточок.

 

Досвідчені консультанти з продажу завжди раді прийти на допомогу і надати повну інформацію про технічні характеристики, комплектації: надати порівняльні характеристики різних моделей і модифікацій, а також розказати про умови придбання, наявність автомобілів і спеціальні умови покупки.

 

Для Клієнтів, які бажають придбати автомобілі в кредит, безпосередньо в салоні можна дізнатися останню інформацію та ознайомитися з умовами кредитування. Яке б питання не привело відвідувачів в салон Прага Авто, співробітники дилерського центру докладуть усіх зусиль, щоб кожен Клієнт залишився задоволений візитом.

 

Прага Авто на Кільцевій надає сервісне обслуговування відповідного рівня, щоб забезпечити Клієнтам максимальне задоволення від володіння автомобілем. В Прага Авто працюють ділянки основного ремонту, кузовного і відновного ремонту, відділ запчастин і аксесуарів.