Сервіс Škoda
Оригінальні запчастини Škoda Оригінальні запчастини Škoda

Оригінальні запчастини Škoda

 

Концерн VW Group скрупульозно слідкує за якістю деталей і автомобілів, які випускаються у всіх країнах, де побудовані заводи чи випускаються запчастини Škoda. Тільки такі оригінальні запчастини використовуються в роботі з автомобілями в сервісних центрах. Використання оригінальних запчастин забезпечує найголовніше – безпеку водія та пасажирів. Головною особливістю оригінальних запчастин SKODA являється те, що саме такі запчастини на Škoda встановлюються при складанні на конвеєрі.
 

Переваги оригінальних деталей Škoda
 

 1. Оригінальні деталі Škoda поступають на складальні конвеєри компанії Škoda.
   
 2. Всі оригінальні деталі Škoda протестовані і сертифіковані заводом-виробником. Компанія гарантує їх якість та надійність. На оригінальні деталі, при умовах установки на фірмовому сервісному Škoda, поширюється гарантія терміном на 24 місяці з дня установки і підтвердження документально. Оригінальні деталі Škoda постачаються тільки через офіційних дилерів.
   
 3. Оригінальні деталі Škoda ідеально підходять до вашого автомобіля, виключаючи переробку, підгонку, нещільне прилягання, стуки та інші причини, що викликають роздратування. Купуючи неоригінальні чи бувшого використання запасні частини, ви наражаєте на небезпеку своє життя та життя пасажирів, так як певні деталі (зокрема, деталі рульового керування та гальмівного приводу) в автомобілі прямо впливають на безпеку руху.
   
 4. Під час придбання оригінальних деталей Škoda в фірмовому сервісному центрі ви завжди отримаєте пораду кваліфікованого спеціаліста.
   
 5. Весь асортимент оригінальних деталей Škoda (350000 різновидів) регламентуються спеціальним програмним забезпеченням, тому у нас ви зможете оперативно отримати необхідну деталь, яка без проблем підійде вашому автомобілю.
   
 6. Відділ оригінальних деталей та аксесуарів Škoda в  "Прага Авто на Кільцевій" володіє значним складом, який включає в себе і оригінальні деталі для автомобілів Škoda, що вже не випускаються.

   

Також пропонуємо:
 

 1. Оригінальну автомобільну косметику: по догляду за лакофарбовим покриттям автомобіля, шкіряними деталями салону, пластиковими панелями. Постійно в наявності засоби до очищення скла та рідина для склоочисника, як на літній, так і на зимовий період експлуатації. Завжди можна придбати засоби для очищення литих колісних дисків, резинових деталей, автомобільні шампуні.
   
 2. Масла для двигуна, гідро підсилювач керма, трансмісійні масла для механічних та автоматичних коробок передач.
   
 3. Аксессуари – такі як коврики салону, багажного відділення, бризковики, дефлектора, реслінги, багажники, бокси на дах, захист порогів, накладки на пороги, декоративні насадки на глушник, спойлери накладки на пороги, декоративні насадки на глушник , спойлери, тягово-зчіпні пристрої, захист картера, чохли на сидіння, сітки та ящики в багажне відділення, протитуманні фари, компресори для підкачки коліс, та багато іншого.

   

Переваги оригінальних аксесуарів Škoda:
 

 • Простота в установці
   
 • Перевірені Škoda Auto у відповідних Crash і аеродинамічних тестах
   
 • Надійність і безпека
   
 • Оригінальність технічного рішення
   
 • Точна відповідність розмірам автомобіля
   
 • Гарантійне обслуговування, збереження гарантії на автомобіль
   
 • Довгий термін служби
   

 
Уточнити наявність запчастин можна за номером: +38 067 807 77 00,  
в телеграмі "Прага Авто на Кільцевій": http://t.me/PragaAuto_Skoda_bot
а також в інтернет-магазині запчастин Škoda Прага Авто.


Режим роботи відділу запасних частин:

Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб-Нд: 09:00 - 16:00.