Послуги
Страхування Страхування

Страхування

Найкращі умови страхування

«Прага Авто на Кільцевій» пропонує страхування автомобіля в провідних страхових компаніях України по найвигіднішим умовам.
 

 • Страхування транспортних засобів (КАСКО) та додаткового обладнання до них
 • Обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів
 • Добровільне страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів
 • Страхування цивільної відповідальності власників автотранспортних засобів перед третіми особами за межами України (зелена карта).


КАСКО - повне страхування вашого автомобіля незалежно від обставин справи.
 

Цивільна відповідальність

Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності здійснюється з метою забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та/або майну потерпілих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди та захисту майнових інтересів страхувальників.

 

Тарифи встановлюються МТСБУ (Моторно (транспортне) страхове Бюро України) та залежать від:

 • типу транспортного засобу
 • об'єму двигуна
 • регіону реєстрації транспортного засобу
 • терміна дії договору (від 15 днів до 1 року).
   

В "Прага Авто на Кільцевій" Ви можете оформити поліс обов'язкової цивільної відповідальності від ARX, ІНГО Україна. Також є можливість дострахувати ЦВ та підвищити суму виплат до 1 млн грн, придбавши додатковий поліс добровільного страхування ЦВ за 850 грн.

 

Зелена карта

Поліс обов'язкового страхування цивільної відповідальності автовласників, які виїжджають на своєму авто на територію країн-учасниць учасників міжнародної системи "Зелена карта".
 

Постановою Кабінету Міністрів України №333 от 13.03.2002 р., для автовласників, які виїжджають за територію України, наявність полісів "Зелена карта" є обов'язковою — виїзд без такого поліса забороняється. Таким чином, "Зелена карта" — це обов'язкова "автоцивілка", що діє на території інших держав.
 

Страхова сума (ліміт відповідальності) на етапі оформлення поліса "Зелена карта" не встановлюється. Якщо наступає страховий випадок, страхова сума встановлюється згідно з законодавством тієї країни, на території якої відбувся страховий випадок.

По договору "Зелена карта" франшиза та будь-які інші обмеження відсутні.


Вартість поліса залежить від:

 • типу транспортного засобу
 • терміна дії договору (від 15 днів до 1 року)
 • країни відвідування.
   

У нас завжди є поліси та ми готові виписати вам поліс протягом 10 хвилин.

 
Страхові партнери "Прага Авто на Кільцевій"

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними та надійними компаніями, як по роздрібним продажам, так і по кредитним, такими як ARX, PZU, ВУСО, ІНГО Україна, УСГ, Універсальна, Арсенал Страхування, Уніка, ТАС.

В залежності від вибраної страхової компанії та умов страхування, нашим клієнтам доступні різноманітні привілеї, які пропонують перераховані вище страхові компанії.

 

Для уточнення деталей звертайтеся за номером: 067 414 82 56
Ксенія Коваленко, експерт з фінансових послуг

ТОВ «Прага Авто на Кільцевій»