Сервіс Škoda
Кузовний ремонт Кузовний ремонт

Кузовний ремонт

«Прага Авто на Кільцевій» здійснює фарбування та кузовний ремонт будь-якого рівня складності. Приймаємо авто як на локальний ремонт, так і на комплексне відновлення кузова: рихтування та заміна деталей кузова авто, відновлення геометрії кузова, локальний ремонт автодеталей, ремонт бампера, видалення сколів і царапин, повне фарбування та полірування авто.  


Малярно-кузовний цех повного циклу «Прага Авто» надає послуги понад 20 років: професійне обладнання і матеріали, професійні майстри кузовного ремонту й автомаляри — ми виконуємо роботи з відновлення, ремонту й заміни кузовних елементів для автомобілів будь-якої марки та моделі.


Етапи робіт малярно-кузовного цеху


Оцінка пошкоджень та калькуляція вартості ремонту
Майстер кузовного ремонту проводить ретельний огляд авто, в деяких випадках із розбором елементів кузова для оцінки пошкоджень несучих конструкцій. Перевіряє діагоналі й контрольні точки для визначення порушення геометрії кузова.


Врегулювання страхових випадків зі страховими компаніями-партнерами

Ми співпрацюємо з найбільшими страховими компаніями України: ARX, PZU, ВУСО, ІНГО Україна, УСГ, Універсальна, Арсенал Страхування, Уніка, Euroins.

 

Розбір кузова автомобіля

Виконується розбір автомобіля залежно від результатів огляду пошкоджень, які потрібно буде усувати: від зняття дзеркал і скла до розбору салону та демонтажу двигуна.

 

Рихтування кузовних елементів

Ми використовуємо обладнання CELETTE для професійного рихтування автомобілів. Майстри кузовного цеху виконують роботи з рихтування: витяг кузова, усунення перекосів конструкцій, відновлення геометрії авто, зварочні роботи, усунення вм’ятин, заміна кузовних деталей та запчастин на нові тощо. Після рихтувальних робіт майстер проводить контрольний огляд усіх швів та зазорів на відповідність нормативним параметрам автовиробника.

 

Підбір фарби та підготовка до фарбування

Після рихтувальних робіт проводиться додаткова перевірка геометрії кузова, шпаклювання, шліфування та грунтовка кузова автомобіля з використанням найякісніших витратних матеріалів від Standox. Повторний огляд поверхні кузова після підготовчого етапу — й авто готове до фарбування. 


Професійне фарбування всіх типів кузовів

У цеху кузовного ремонту «Прага Авто» працює лабораторія підбору кольору. Автомаляр фарбує кузов авто з використанням точно підібраного відтінку фарби в малярній камері. Малярні роботи проводяться з дотриманням оптимального температурного режиму й вентиляції повітря. Вихідний колір пофарбованого елемента авто не відрізнятиметься від заводського.

 

Збірка кузова й підготовка авто до видачі власнику

У завершальному етапі кузовного ремонту збираються демонтовані елементи кузова автомобіля, проводиться ретельний огляд лакофарбового покриття, за потреби виконуються полірування кузова й оптики, заміна скла, мийка та нанесення захисної плівки, а також встановлення додаткового обладнання.

 

 

Приберемо всі сліди пошкоджень кузова, повернувши вашому автомобілю заводську зовнішність.

 

Працюємо без вихідних.

 

Прага Авто на Кільцевій
Київ, Велика Кільцева, 4
+38 067 414 82 30

Керівник відділу сервісу

Андрій Клименко